Winte Summer image

Kadra

Zespół Bakcyl Sport to grupa pasjonatów, którzy zaszczepiają Bakcyla aktywności ruchowej.

Cała kadra to studenci i absolwenci AWF, uczelni pedagogicznych oraz instruktorzy i trenerzy różnych dyscyplin sportu.

Wszyscy posiadają niezbędne uprawnienia do prowadzenie szkoleń oraz doświadczenie w prowadzeniu zajęć z dziećmi i osobami dorosłymi w różnym wieku.

Agata Kozdron

Agata Kozdroń

„KIERO”

Magister Wychowania Fizycznego, absolwentka AWF w Warszawie. Wieloletni kierownik placówek wypoczynku dzieci i młodzieży. Instruktor narciarstwa zjazdowego, pływania, fitness, gimnastyki sportowej , lekkiej atletyki oraz nordic walking, ratownik WOPR.

Na co dzień pracuje w biurze Bakcyl Sport i odpowiada za organizację wszystkich wyjazdów i imprez oraz jako instruktor gimnastyki i nordic walking w UTW AWF w Warszawie.

Łukasz Wojciechowski

Łukasz Wojciechowski

„STARO”

Magister wychowania fizycznego, absolwent AWF w Warszawie, kierownik placówek wypoczynku dzieci młodzieży, instruktor windsurfingu, sternik jachtowy, instruktor pływania, ratownik WOPR, instruktor kulturystyki, instruktor narciarstwa zjazdowego, instruktor snowboardu, instruktor gimnastyki sportowej. Na co dzień: nauczyciel Wychowania Fizycznego w warszawskim liceum, każdą wolną chwilę spędza na deskach na wodzie i śniegu.

Michał Kozdroń

Michał Kozdroń

Mgr rehabilitacji, absolwent warszawskiej AWF a Wydziału Rehabilitacji. Wychowawca kolonijny, instruktor tenisa ziemnego, instruktor strzelectwa sportowego, instruktor narciarstwa zjazdowego, żeglarz jachtowy, masażysta, fizjoterapeuta.

Na co dzień: rehabilitant w jednym zwarszawskich szpitali, prowadzi zajęcia z tenisa ziemnego dla dzieci i dorosłych.

Łukasz Kaniewski

Łukasz Kaniewski

„KANIA”

Absolwent AWF w Warszawie na kierunku Turystyka i Rekreacja. kierownik placówek wypoczynku dzieci i młodzieży, żeglarz jachtowy, ratownik WOPR, instruktor fitness. Na co dzień: prowadzi zajęcia ruchowe w przedszkolach i klubach fitness, jest koordynatorem zawodów sportowych organizowanych w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.

Sebastian Giedroić

Sebastian Giedroić

„SEBA”

Magister Wychowania Fizycznego, absolwent AWF w Warszawie, wychowawca kolonijny, kierownik placówek wypoczynku dzieci i młodzieży. Trener szermierki, trener drugiej klasy żeglarstwa, instruktor żeglarstwa, instruktor gimnastyki korekcyjno – kompensacyjnej.

Na co dzień: nauczyciel WF w jednej z warszawskich szkół podstawowych, instruktor korektywy w warszawskich przedszkolach. Ulubiony wujek Naszych przedszkolaków.

Adam Nowacki

Adam Nowacki

„TOFIK”

Ukończył studia magisterskie na Warszawskiej SGH na kierunku zarządzanie. Przede wszystkim to Bakcylowy wychowanek, jeździł z Nami chyba od zawsze 😉 świetny wychowawca i animator rekreacji, jego wiodące dyscypliny to siatkówka, łucznictwo i strzelectwo sportowe.

Tomasz Pec

Tomasz Pec

„WODZU”

Absolwent AWF w Warszawie kierunku Wychowanie Fizyczne, nauczyciel Wychowania Fizycznego w szkole podstawowej od ponad 12 lat. Instruktor żeglarstwa, pływania oraz kulturystyki, wychowawca kolonijny.

Katarzyna Pec

Katarzyna Pec

„KASIA”

Absolwentka Warszawskiej AWF na kierunkach Wychowanie Fizyczne oraz Turystyka i Rekreacja. Doktor nauk o Kulturze Fizycznej a na co dzień od 10 lat nauczyciel Wychowania Fizycznego w jednej z warszawskich szkół podstawowych. Instruktor pływania, gimnastyki korekcyjno – kompensacyjnej oraz gimnastyki sportowej, wychowawca kolonijny.

W pracy wychowawczej oaza spokoju i cierpliwości.

Monika Grabowska

Monika Grabowska

„Medi”

Absolwentka Warszawskiej AWF kierunku Wychowanie Fizyczne, instruktor żeglarstwa, instruktor pływania, , instruktor gimnastyki korekcyjno – kompensacyjnej. Wieloletni nauczyciel WF w szkole średniej, wychowawca kolonijny. Na co dzień poza pracą w szkole uczy pływać dzieci i młodzież.

Piotr Zawada

Piotr Zawada

„Piter”

Instruktor windsurfingu, snowboardu, żeglarz, właściciel szkoły pływania -swimmingmania gdzie realizuje swoje zamiłowanie do nauki wszystkiego co z wodą związane.

Anna Zawada

Anna Zawada

Absolwentka wychowania fizycznego AWF, instruktor narciarstwa (małych krasnali =) , instruktor tańca i fitness, na co dzień pracuje w przedszkolach prowadząc zajęcia sportowe i taneczne dla dzieci.

Marysia Grajewska

Marysia Grajewska

„Mańka”

Studentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, skrzypaczka. Wychowawca kolonijny, żeglarz ,uwielbia grać w siatkówkę, badmintona, świetnie jeździ na nartach, ale jej specjalnością jest oprawa muzyczna ognisk obozowych . Z Bakcylem związana od urodzenia dlatego pewnie tak dobrze odnajduje się w pracy z dziećmi.

Jurand Słoniewicz

Jurand Słoniewicz

Fizjoterapeuta, absolwent AWF Warszawa. Miłośnik łucznictwa, gier planszowych/terenowych oraz podróży. Chwile wolne od badań najpewniej poświęca planowaniu kolejnej wyprawy w góry na obozach niezastąpiony wychowawca i animator.

Kamil Soborski „Student”

Kamil Soborski

„Student”

Magister Sportu, trener 2 klasy pływania, trener przygotowania motorycznego, instruktor SITS, wychowawca kolonijny.Zapalony snowboardzista i fan sportów deskowych.Gdy nie uprawia sportu: Gotuje i gra w gry komputerowe.

Dlaczego my

Safety with us

BAKCYL to zgrany zespół ludzi, absolwentów i studentów AWF, instruktorów i trenerów różnych dyscyplin sportu.

Zobacz więcej
History image

Stowarzyszenie Aktywności Sportowej „BAKCYL” powstało w 1994 roku z inicjatywy młodych ambitnych ludzi, dla których sport i rekreacja stanowiły element dnia codziennego.

Zobacz więcej
Gallery image

Specjalizujemy się w organizacji wypoczynku letniego i zimowego dla dzieci, młodzieży oraz dla osób dorosłych i seniorów.

Zobacz więcej