Winte Summer image

Historia

Stowarzyszenie Aktywności Sportowej BAKCYL powstało w 1994 roku z inicjatywy młodych ambitnych ludzi, dla których sport i rekreacja stanowiły element dnia codziennego.

Oprócz wspólnych zamiłowań różniły ich charaktery, gusta, temperamenty, czasem poglądy, jednak mieli wspólny cel, – pragnęli działać i zaszczepiać Bakcyla aktywności ruchowej. Wiedzieli, że aby zjednać sobie ludzi, muszą działać w sposób wyjątkowy. Zaczęli tworzyć atrakcyjne, pełne fantazji programy, które szybko znalazły odbiorców i zwolenników.

Wszystkie swe działania koncentrowali na promowaniu sportu, rekreacji i turystyki w szerokim gronie odbiorców, wśród dzieci i młodzieży, a także osób dorosłych w różnym wieku. Swój entuzjazm i zapał przekazywali nowym członkom Stowarzyszenia, którzy z równie wielkim zaangażowaniem i przejęciem włączali się w prace organizacji. Pragnąc podkreślić sportowy charakter naszego Stowarzyszenia od 2010 roku zmieniliśmy nazwę z Bakcyl na BAKCYL SPORT.

Mamy na koncie setki zorganizowanych turnusów letnich i zimowych dla dzieci i dorosłych, oraz imprez rekreacyjno – sportowych a grono Naszych uczestników stale się powiększa.

Zapraszamy do złapania razem z Nami „Bakcyla Sportu”

Dlaczego my

Safety with us

BAKCYL to zgrany zespół ludzi, absolwentów i studentów AWF, instruktorów i trenerów różnych dyscyplin sportu.

Zobacz więcej
History image

Stowarzyszenie Aktywności Sportowej „BAKCYL” powstało w 1994 roku z inicjatywy młodych ambitnych ludzi, dla których sport i rekreacja stanowiły element dnia codziennego.

Zobacz więcej
Gallery image

Specjalizujemy się w organizacji wypoczynku letniego i zimowego dla dzieci, młodzieży oraz dla osób dorosłych i seniorów.

Zobacz więcej